• Зв'язатися
  • info@oncharge.net
    +380976695858

Бізнес на долоні.

Це повний контроль та управління своєю мережею

Eco frendly бізнес.Почніть заробляти у своєму місті

Будувати бізнес легко

Одна станція і Ви оператор, сто і Ви вагомий гравець, тисячу і Ви відіграєте ключову роль E-Mobility інфраструктури країни

Рішення для вашого успіху в електромобільності CHARGEX є комплексним рішенням для роботи інфраструктури електронних зарядних станцій. Програмне забезпечення приймає практично всі завдання, пов'язані з адмініструванням зарядних станцій. Це означає, що ви можете сидіти склавши руки і розслабитися - CHARGEX робить роботу і ви заробляєте гроші. Дуже просто!

Ви вирішили увійти в світ електромобільності?

Тоді дозвольте нам привітати Вас! Ви дивитеся на орієнтовану на майбутнє технологію, яка вже змінює наш сьогоднішній світ, і завтра зробить набагато кращим.

Робота електронних зарядних станцій передбачає ряд завдань. CHARGEX це багатокористувальницька платформа

Програмне забезпечення CHARGEX забезпечує стабільну, безпечну та ефективну роботу вашої інфраструктури - від моніторингу зарядних станцій до виставлення рахунків Вашим клієнтам.

Ви в центрі уваги

Хмарна платформа CHARGEX для зарядних станцій майстерно розроблена. Вам не потрібно багато індивідуальних продуктів, лише один. Таким чином, ви економите на навчання для інших продуктів, а також на ліцензії та інтерфейси. Ви ростете? CHARGEX росте разом з вами!

Оскільки наше програмне рішення постійно розвивається і доступне в хмарі, у вас завжди є останні оновлення та найновіші функції.

Якщо ваші вимоги зростають, ми раді Вам допомогти і надати всі необхідні функції для своїх зарядних станцій

Гнучка конструкція тарифів

Хочете надати співробітникам вашої компанії безкоштовну електроенергію для своїх транспортних засобів компанії і в той же час заробити гроші з зовнішніми клієнтами? Немає проблеми - гнучке управління тарифами CHARGEX дозволяє точно визначити ціни, які відповідають вашій бізнес-моделі. Від тарифів, що залежать від часу, до фіксованих ставок.

Створіть свої ціни на основі вашої бізнес-моделі та запропонуйте свою особисту концепцію виставлення рахунків за операції зарядки.

Всебічне управління користувачами з управлінням групою Електромобільність постійно змінюється. Тому завдання користувачів вашої системи також постійно змінюються. З CHARGEX ви завжди зберігаєте повний контроль над користувачами та їх правами в системі. Це дозволяє в будь-який час організувати користувачів або відділи за групами, а також увімкнути лише ті області, які вони зараз потребують. Це знижує складність для ваших співробітників і мінімізує неправильні операції та навчальні зусилля.

chargex app android App... chargex app ios
Умови використання

Всі Ваші станції під вашим логотипом

CHARGEX -простий і невидимий, для вашого успіху в електромобільності.

Діє партнерська програма

Чим більше Ви розбудовуєте інфраструктуру, тим вигідніші цінові пропозиції Ви отримуєте